ZABIEGI WYSZCZUPLAJACE

Proponujemy zabiegi wyszczuplająco – ujędrniające 

 • endermologia​​​​​​
 • liposukcja ultradźwiękowa
 • lipoliza
 • karboksyterapia
 • dermomasaż
 • radiofrekwencja (RF)
 • mezoterapia iglowa:
 • antycellulitowa
 • nawilżająca 
 • regenerująca 
 • zmniejszająca rozstępy

 Piękne, zadbane i jędrne ciało daje poczucie zadowolenia i pozwala w pełni zaakceptować siebie. Polecamy innowacyjne i niezwykle skuteczne zabiegi pielęgnująco-regenerujace, których celem jest wyszczuplenie i ujędrnienie ciała, poprawa jakości skóry w atmosferze głębokiego odprężenia. 

Innowacyjność ta polega na łączeniu najnowszych technologii (wysokiej klasy sprzęt) ze skutecznymi w działaniu preparatami uznanych firm .

Endermologia

Endermologie jest niezwykle skuteczną metodą stymulacji komórek i tkanek. Opracowana przez firmę LPG® umożliwia wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów w obszarze zmienionej tkanki łącznej w celu pielęgnacji urody , modelowania sylwetki i wyszczuplania ciała .

Lipomassage pozwala na pozbycie się trudnych do zlikwidowania za pomocą diety czy gimnastyki lokalnych otłuszczeń, redukuje cellulit, przywraca prawidłowy metabolizm tkanek, zmniejsza retencję wody, pobudza krążenie krwi i limfy (drenaż limfatyczny), poprawia kondycję i elastyczność skóry. Najnowsze protokoły zabiegowe wspomagają leczenie blizn pooperacyjnych i powypadkowych, zwłóknień oraz obrzęków. Sylwetka staje się szczuplejsza i wymodelowana, a skóra jędrna i gładka.

Liposukcja ultradzwiekowa

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg mający na celu redukcję złogów tłuszczu i cellulitu w newralgicznych na obszarach podatnych na tego typu defekty tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Podczas liposukcji ultradźwiękowej komórki tłuszczowe zostają poddane zjawisku zwanym kawitacją, czyli powstałe pęcherzyki pod wpływem wysokiego ciśnienia rozrywają się w pobliżu komórek tłuszczowych, których zawartość jest uwalniana w formie emulsji i metabolizowana naturalnymi drogami. Dodatkowo światło Infrared powoduje poprawę trofiki tkanek, przekrwienie i odżywienie, co przyspiesza proces metabolizmu.

Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.

Polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych, których nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetkiW rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Karboksyterapia

Karboksyterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej przynosi trzy główne efekty:

· Stymulacja syntezy kolagenu – uraz skórny i zwiększona ilość tlenu poprawia skuteczność fazy regeneracji i biorewitalizuje skórę.

· Neoangiogeneza – tworzenie nowych naczyń krwionośnych, efekt istotny zwłaszcza przy redukcji cellulitu, ponieważ większa ilość naczyń ułatwia usuwanie toksyn z tkanki podskórnej.

· Lipoliza – uruchomienie naturalnego systemu redukcji tkanki tłuszczowej. Stymulowane są baroreceptory, co prowadzi do syntezy związków aktywujących lipazę.

Dermomasaż

Dermomasażer podciśnieniowy to urządzenie z głowicą do wykonywania bardzo popularnych zabiegów z użyciem podciśnienia. Łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, czyli zasysane fałdy skóry są  jednocześnie rolowane poprzez ruchome kulki. Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt odmładzający, ujędrniający, wyszczuplający i antycellulitowy.

Radiofrekfencja RF

Technologia RF polega na chwilowym ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz), powodując delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie. Jednocześnie poduszka chłodząca sprawia, że wytwarzane ciepło nie jest zbyt mocno odczuwalne przez pacjenta. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych, co zwiększa poziom natlenienia tkanek, przyczyniając się do ponudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry

Mezoterapia skóry ciała

Zabieg polega na płytkim, gęstym ostrzykiwaniu skóry z użyciem bardzo cienkiej igły,w celu wprowadzenia silnie działających preparatów w miejsca wymagające kuracji. Preparaty używane do mezoterapii maja silne działanie rewitalizujące i regenerujące skórę. To skuteczna metoda w odmładzaniu trudnych partii ciała (uda, brzuch,boczki). Silnie nawilża i odżywia skórę,to także metoda walki z rozstępami skóry i cellulitem.