Makijaż permanentny

Makijaż Permanentny jest alternatywą dla makijażu tradycyjnego.

10 powodów dla których warto zrobić makijaż permanentny:

1. Doskonały wygląd o każdej porze dnia i nocy

2. Zawsze świeży i idealny makijaż

3. Podkreślenie naturalnego piękna twarzy

4. Korekta niedoskonałości urody

5. Idealny kształt brwi

6. Zagęszczone lub przyciemnione brwi

7. Perfekcyjny kontur i bardziej wyrazisty kolor ust

8. Zmysłowe i pełniejsze usta

9. Oszczędność czasu podczas makijażu

10. Pełna kontrola zabiegów

NA DOLE STRONY GALERIA

Brakuje Ci czasu na codzienny makijaż?

Nie malujesz się zbyt często a mimo to chciałabyś pokreślić swoją urodę ?

Chcesz na stałe uwydatnić swoje usta lub brwi, podkreślić oczy ?

Masz kłopoty ze wzrokiem a codzienny makijaż sprawia Ci problemy?

Każda z nas chciałaby się budzić z niemal perfekcyjnym makijażem, nie martwić się jak wygląda podczas ćwiczeń w klubie fitness lub na basenie. Jeśli marzysz o podkreślonych brwiach, oczach czy ustach, rozwiązaniem jest makijaż permanentny.

Jest to makijaż, który się nie zmywa i nie rozmazuje, utrzymuje się przez kilka lat. Makijaż taki wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia do mikropigmentacji. ROYAL LINER

W zależności od rodzaju zabiegu, może on trwać od 30 minut do 2 godzin. W ciągu kilku dni od zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu o nawet do 50%, przybierając finalną postać po 28 dniach, prezentując zamierzony efekt.

Makijaż permanentny jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie.Właściwe podkreślenie i wyeksponowanie kobiecej urody jest najlepszym dowodem na to, iż świadomość własnego piękna jest gwarancją miłości samego siebie.

Zabieg

Makijaż permanentny wykonuję z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, zabieg jest bardzo bezpieczny, a uzyskany efekt długotrwały. Po zabiegu występuje miejscowe złuszczanie naskórka , to zupełnie naturalny proces.Zabieg wykonania makijazu permanentnego obejmuje dwie wizyty:1-pigmentacja wlasciwego obszaru, 2-zabieg dopigmentowania,ktory ma na celuskorygowanie i nasycenie koloru.

Po zabiegu

Przez 5 dni należy unikać promieniowania UV(do czasu zagojenia skóry). Po upływie 28 dni możliwe jest wykonanie dopigmentowania makijażu , co ma na celu wzmocnienie koloru.

Trwałość makijażu permanentnego

Makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 1-5 lat. Z upływem czasu dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśniania barwnika, co pozwala na wprowadzenie zmian lub stworzenie nowego makijażu. Proces blednięcia zależny jest od wielu czynników m.in. od typu i kolorytu skóry, chemii skóry, oddziaływania promieni UV, użytego koloru.

Przeciwwskazania

ciąża, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych, gorączka, infekcje organizmu.

Materiały

Wykorzystuję pigmenty firmy „Royal Liner” i „Goochie” stworzone specjalnie w celu wykonywania makijażu permanentnego. Odpowiadają one pod każdym względem światowym normom prawnym i standardom UE. Pigmenty są odporne na światło i doskonale tolerowane przez alergików.