Personel

Patrycja Wójcik

Kosmetolog

W gabinecie DermaBell Patrycja pracuje już czwarty rok. Specjalizuje się w zabiegach Endermologii, liposukcji kawitacyjnej oraz mezoterapii frakcyjnej mikroigłowej na urządzeniu Thermofrax RF.

Główna zasada - to profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, co sprawia, że klienci DermaBell są zawsze zadowolone i usatysfakcjonowane. Praca to także pasja Patrycji, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach kosmetologicznych znanych marek.

Aleksandra Korniłowicz

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła licencjat ze specjalizacje z kosmetologi leczniczej. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich Uniwersytetu Kaliskiego. Kosmetologia to jej pasja. Ukończyła liczne kursy z zakresu kosmetologi leczniczej i estetycznej. Specjalizuje się w zakresie pielęgnacji skór problematycznych i dojrzałych. Podczas zabiegów służy pomocą w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji oraz zabiegów, aby osiągnąć pożądane efekty.

Najlepszą motywacja jest dla niej zadowolenie pacjentów oraz efekt, jakie zostają osiągnięte. Poszerzając swoją wiedzę, regularnie uczęszcza na liczne kursy i sympozja.

 

W wolnym czasie ceni sobie czas z przyjaciółmi i rodzina. Jej największa pasja jest podróżowanie i poznanianie nowych miejsc, kultur oraz pysznego jedzenia z najróżniejszych zakątków świata.

Aleksandra Malinowska

Kosmetolog

Licencjonowana kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.W swojej pracy kieruję się indywidualnym i holistycznym podejściem do pacjenta. Jej zamiłowaniem jest terapia skór problematycznych i w tym zakresie systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach. Dodatkowo ważna jest dla niej edukacja pacjentów w tematyce zdrowego starzenia i zabiegów anti-ageing.

 

 

W wolnym czasie Aleksandra rozwija swoje pasje takie jak tworzenie ceramiki, malowanie strukturalne oraz pielęgnacja roślin.

O nas

1000 zadowolonych klientów

300 wykonanych masaży

150 pozytywnych recenzji

Nasza historia

Dermabell został stworzony z myślą o zapewnieniu Państwu kompleksowego panelu najwyższej jakości usług związanych ze zdrowiem, urodą i sylwetką. Dysponujemy sprzętem medyczno-kosmetycznym, wykorzystującym najnowocześniejsze technologie, sprawdzone i najważniejsze - skuteczne.

Zabiegi Endermologii wykonujemy od 2009 r.

Endermologia w  naszym gabinecie wykonywana jest oryginalnym urządzeniem CELLU M6 Integral firmy LPG, tylko oryginalne urządzenie i przeszkolony personel gwarantują skuteczny zabieg. Wykupione karnety są ważne przez rok.

Poza zabiegami endermologii, wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, karboksyterapii, makijażu permanentnego oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Nasz salon

Odwiedź nas