Personel

Izabela Goćkowska

Manager gabinetu DermaBell, Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy
z pacjentami stosując podejście holistyczne. Dla zwiększenia satysfakcji z zabiegów uczestniczy w coraz to nowszych i lepszych kursach z zakresu kosmetologii i fizjoterapii, aby dawać jeszcze większa przyjemność z efektów zabiegowych swoim podopiecznym. Satysfakcja klientów daje Pani Izabeli jeszcze większą energię i zapał do poszerzania swojej wiedzy o nowoczesne terapie łączone. Świetnie dobierze odpowiednią terapię anty-aging przy użyciu mezoterapii igłowej i stymulatorów tkankowych lub dla tradycjonalistów -  wykona perfekcyjny masaż kobido.

 

Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia, ruch jest jej sposobem
na życie oraz szczupłą sylwetkę, którą poprzez tworzenie indywidualnych planów zabiegowych pomaga uzyskać innym kobietom i mężczyznom

Patrycja Wójcik

Kosmetolog

W gabinecie DermaBell Patrycja pracuje już czwarty rok. Specjalizuje się w zabiegach Endermologii, liposukcji kawitacyjnej oraz mezoterapii frakcyjnej mikroigłowej na urządzeniu Thermofrax RF.

Główna zasada - to profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, co sprawia, że klienci DermaBell są zawsze zadowolone i usatysfakcjonowane. Praca to także pasja Patrycji, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach kosmetologicznych znanych marek.

Aleksandra Korniłowicz

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła licencjat ze specjalizacje z kosmetologi leczniczej. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich Uniwersytetu Kaliskiego. Kosmetologia to jej pasja. Ukończyła liczne kursy z zakresu kosmetologi leczniczej i estetycznej. Specjalizuje się w zakresie pielęgnacji skór problematycznych i dojrzałych. Podczas zabiegów służy pomocą w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji oraz zabiegów, aby osiągnąć pożądane efekty.

Najlepszą motywacja jest dla niej zadowolenie pacjentów oraz efekt, jakie zostają osiągnięte. Poszerzając swoją wiedzę, regularnie uczęszcza na liczne kursy i sympozja.
 

W wolnym czasie ceni sobie czas z przyjaciółmi i rodzina. Jej największa pasja jest podróżowanie i poznanianie nowych miejsc, kultur oraz pysznego jedzenia z najróżniejszych zakątków świata.

Aleksandra Malinowska

Kosmetolog

Licencjonowana kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.W swojej pracy kieruję się indywidualnym i holistycznym podejściem do pacjenta. Jej zamiłowaniem jest terapia skór problematycznych i w tym zakresie systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach. Dodatkowo ważna jest dla niej edukacja pacjentów w tematyce zdrowego starzenia i zabiegów anti-ageing.

 

W wolnym czasie Aleksandra rozwija swoje pasje takie jak tworzenie ceramiki, malowanie strukturalne oraz pielęgnacja roślin.

Hanna Terechowska

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, licencjonowana kosmetolog, ukończyła studia pielęgniarskie, które dostarczyły jej solidnego fundamentu w dziedzinie medycyny.  Jej największą motywacją jest pasja do pielęgnacji skóry i chęć podejmowania wyzwań związanych z walką z problemami skórnymi. Odczuwa ogromną satysfakcję, kiedy udaje się pokonać trudności, przywracając klientom zdrową i piękną skórę.

 

Doświadczenie zdobyła również w salonach kosmetycznych we Wrocławiu, gdzie miała okazję pracować z różnymi klientami i nauczyć się dostosowywać zabiegi do ich indywidualnych potrzeb. Ma umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień związanych z pielęgnacją skóry w prosty i zrozumiały sposób. Chętnie podzieli się swoją wiedzą na temat składników aktywnych i pomoże dobrać odpowiednie zabiegi salonowe oraz domową pielęgnację.

 

Jako osoba komunikatywna i otwarta, zawsze stara się stworzyć przyjazną atmosferę, w której klienci mogą czuć się swobodnie i komfortowo.

 

Interesuje się sportem, tańcami i podróżami. Dzięki temu może znaleźć wspólne tematy do rozmowy i stworzyć relację opartą na zaufaniu.

O nas

1000 zadowolonych klientów

300 wykonanych masaży

150 pozytywnych recenzji

Nasza historia

Dermabell został stworzony z myślą o zapewnieniu Państwu kompleksowego panelu najwyższej jakości usług związanych ze zdrowiem, urodą i sylwetką. Dysponujemy sprzętem medyczno-kosmetycznym, wykorzystującym najnowocześniejsze technologie, sprawdzone i najważniejsze - skuteczne.

Zabiegi Endermologii wykonujemy od 2009 r.

Endermologia w  naszym gabinecie wykonywana jest oryginalnym urządzeniem CELLU M6 Integral firmy LPG, tylko oryginalne urządzenie i przeszkolony personel gwarantują skuteczny zabieg. Wykupione karnety są ważne przez rok.

Poza zabiegami endermologii, wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, karboksyterapii, makijażu permanentnego oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Nasz salon

Odwiedź nas