O gabinecie Dermabell

DermaBell Centrum Zdrowia i Modelowania Sylwetki został stworzony z myślą o zapewnieniu Państwu kompleksowego panelu najwyższej jakości usług związanych ze zdrowiem, urodą i sylwetką. Jesteśmy ekspertem w rozpoznawaniu oraz zaspokajaniu potrzeb z dziedziny upiększania. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Dlatego DermaBell to centrum w którym kompleksowo i personalnie zaproponujemy terapie w zależności od życzeń każdego z osobna. 

Dysponujemy sprzętem medyczno - kosmetycznym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie, sprawdzone i najważniejsze - skuteczne. Nasz personel stanowi zespół kosmetologów posiadających certyfikaty i dyplomy. Dołączyli również do nas specjaliści z dziedzin takich jak medycyna estetyczna i dietetyka.

 

Prowadzimy kompletną suplementacja w zależności od potrzeb i niepowtarzalny , profesjonalny detoks połączony w wyjątkowymi zabiegami modelującymi ciało. Działamy nie tylko objawowo , ale przede wszystkim przyczynowo . 

Czekamy na Państwa z filiżanką wspaniałej kawy lub herbaty. Otoczymy Was przyjazną , intymną atmosferą, zapewniającą  odprężenie przy dźwięku pięknej muzyki tworzonej przez autorytety muzykoterapii. U nas poczujecie się w pełni usatysfakcjonowani i zrelaksowani !
Dla naszych stałych gości oferujemy Karty Stałego Klienta.

Produkty, na których pracujemy

Energia przyrody połączona z siłą wysokiej technologii stworzyła system bardzo skutecznych i bezpiecznych produktów wysokiej jakości. DermaBell pracuje na preparatach wykorzystujących dary natury oraz najbardziej zaawansowane technologie, co umożliwia indywidualne podejście i stworzenie programu pielęgnacji "na receptę" dla każdego klienta. Zabiegi które proponujemy pozwalają osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry stanowiąc kompletną terapię w profilaktyce anty-aging i odmładzaniu skóry.

 

Pracujemy na kosmetykach firm Klapp, Cosmetica, Guam.
Aktywne składniki w stosowanych przez nas preparatach pozyskiwane są z ekstraktów roślinnych, owoców, kwiatów, oraz glonów morskich. Unikalna receptura koncentratów błotnych sprawia, że skutecznie redukują cellulit i wyszczuplają sylwetkę.


Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnych, autorskich zabiegów wykorzystujących dobroczynne działanie opisanych preparatów.