Masaż i leczenie bólu

Sanacja czyli uzdrowienie, to gabinet fizjoterapii, w którym skupiamy się na człowieku i jego dolegliwościach.
Jesteśmy fizjoterapeutami, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, a do każdego pacjenta - indywidualnie i z najwyższą uwagą.
Dokładamy starań, by efekty naszej pracy były trwałe, przynosiły ulgę i satysfakcję każdemu kto nas odwiedzi - przyjdź i przekonaj się sam.
Pierwsza wizyta (konsultacyjna) jest BEZPŁATNA! Umów się na wizytę już dziś!
Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB: https://www.facebook.com/sanacjawroclaw/

mgr Paweł Botor 
Jestem fizjoterapeutą, którego pasją jest leczenie, a w szczególności chęć niesienia pomocy i ulgi w cierpieniu. Posiadam niemałe doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi, ale także sportowcami. W swojej pracy stosuję różne techniki terapeutyczne. W procesie leczenia łączę ich elementy w taki sposób, aby bezpiecznie, szybko i efektywnie pomóc pacjentowi. Są to m.in.:
Przeciwbólowa Terapia Manualna – zbiór technik manualnych i narzędziowych mające na celu leczenie niekorzystnych zmian, które szerzą się w ciele pacjenta powodując m.in. dolegliwości bólowe różnego rodzaju i pochodzenia. Terapeuta za pomocą Przeciwbólowej Terapii Manualnej, po wcześniejszej, wnikliwej diagnozie, jest w stanie zmniejszyć, a także całkiem zniwelować ból jaki towarzyszy pacjentowi w okresie ostrym jak i przewlekłym danej choroby czy urazu.
Pinopresura – metoda, w której terapeuta oddziałuje na ludzki organizm za pomocą wielu sposobów stymulacji. Każdy z nich ma za zadanie uruchomić różnego rodzaju odruchy i procesy zachodzące w ciele pacjenta. Tego wszystkiego dokonuje się za pomocą specjalnych narzędzi jakimi są piny (przypominające gwoździe), płaskowniki (katy) czy ręce terapeuty.
FDM (Fascial Distortion Model) – terapia modelem anatomicznym jakim jest FDM opiera się na specyficznej diagnostyce pacjenta pod kątem sześciu dystorsji (zaburzeń) powięzi i odpowiednim zastosowaniu technik manualnych przez terapeutę. Metoda ta dedykowana jest w szczególności osobom w ostrej (do 3 dni po urazie) fazie urazu, ponieważ wtedy można uzyskać najszybsze efekty leczenia.
Kinesiotaping (Tensiotaping) – metoda oklejania ciała pacjenta specjalnymi, elastycznymi plastrami, które mają za zadanie m.in. wspomóc procesy regeneracyjne w jego ciele. Tego typu plastrowanie jest określane mianem „inteligentnej dłoni” terapeuty, z której pacjent korzysta przez 24 godziny na dobę.

Zapraszam do kontaktu i umawiania sie na wizyty: 601 859 990

mgr Artur Szmyt 

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Fizjoterapia to moja pasja. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując m.in. w SPA, gdzie nauczyłem się czym jest prawdziwy relaks dla ducha i ciała. W Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym dla dorosłych  dowiedziałem się, że nawet najmniejsza ulga w bólu warta jest ciężkiej pracy i poświęcenia, a w swoim gabniecie poznałem czym jest odpowiedzialność i walka z przeciwnościami.
Czerpiąc z tych doświadczeń pracuję ze swoimi pacjentami, skutecznie walcząc z bólem i dysfunkcjami narządu ruchu, a dla potrzebujących rozluźnienia i odstresowania zapewniam zabiegi relaksacyjne.
Umów się na wizytę już dziś i pozwól sobie pomóc!
Tel. kontaktowy:  501 270 023