Endermologia

Strój                                                                                                         70 zł

Endermologia 10   zabiegow  dla nowych klientów               900 zł/45 min

Endermologia 15 zabiegów dla nowych klientów                 1200 zł/45 min

Endermologia 20 zabiegów dla nowych klientów               1500 zł/45 min

Endermologia 3 zabiegi w serii                                                                    360 zł/45 min

Endermologia 5 zabiegów w serii                                               550 zł/45 min

Endermologia 10 zabiegów w serii                                           1000 zł/45 min

Endermologia 15 zabiegów w serii                                           1 400 zł/45 min

Endermologia 20 zabiegów w serii                                          1 700 zł/45 min


Endermologia 5 (20min) zabiegów + liposukcja ultradzwiekowa brzuch lub uda(30min)                                                                                                700 zł/50 min

Endermologia 10 (20min) zabiegów + liposukcja ultradzwiekowa brzuch lub uda(30 min)                                                                                         1100 zł/50 min

Makijaż permanentny

Makijaz permanentny ust +powiekszenie/modelowanie ust
kwasem hialuronowym
1200 zl !!!

Makijaż permanentny ust                                  600 -800 zl

Makijaż permanentny brwi                                600-750 zl

Makijaż permanentny oczu kreski                  600 zl

Makijaż permanentny oczu kreska gorna   350 zl

Makijaż permanentny oczu kreska dolna   350 zl

Makijaż permanentny usta+brwi+kreski.    1500-1900 zl

Poprawka                                                                    od 150 zl

Odswieżenie makijażu                                        od 300 zl

Usuwanie makijażu                                               od  150 zl

DRODZY KLIENCI ! 

Prosimy  o dokładne zapoznanie się z nowymi warunkami przyjęcia klientów w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

💛 Wizyty umawiane będą tylko i wyłącznie telefonicznie (☎ 605 077 171) lub za pośrednictwem FB/ Maila. Bardzo prosimy o nie wchodzenie do gabinetu bez umówionej wcześniej wizyty.

💛 Na wizyty prosimy o punktualne przybycie. Jeśli jesteś wcześniej proszę poczekaj w aucie lub przejdź się na krótki spacer 

💛 Prosimy o nie przychodzenie na wizyty z osobą towarzyszącą . Do Gabinetu będą wpuszczani tylko klienci umówieni na zabieg.

💛 Po wejściu zastosuj się do dalszych instrukcji umieszczonych w gabinecie (min. dezynfekcja rąk, wypełnienie deklaracji )

☝ UWAGA! Po zapoznaniu się z ankietą i stwierdzeniu ryzyka w związku z wizytą, mamy prawo odmówić przyjęcia! Jeżeli masz jakiekolwiek objawy chorobowe (podwyższoną temperaturę, kaszel, katar) nie zostaniesz przyjęty na wizytę.

💛  Na wizyty przychodź w maseczce. Jeśli jej nie posiadasz uprzedź Nas o tym przed wizytą.

💛 Wizyty między pacjentami będą odbywać się w taki sposób aby nikt z pacjentów się nie mijał i żebyśmy mieli czas na dokładną dezynfekcję gabinetu.

💛 Specjalista przyjmie Cię dbając o swoje środki ochrony osobistej: fartuch jednorazowy, czepek, maskę, przyłbicę i rękawiczki.

☝ UPRZEJMIE PROSIMY JEŚLI STAN TWOJEGO ZDROWIA BUDZI TWOJE WĄTPLIWOŚCI, JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA LUB PODEJRZEWASZ, ŻE MIAŁEŚ/ MIAŁEŚ KONTAKT Z OSOBĄ ZARAŻONĄ NIE PRZYCHODŹ NA WIZYTĘ!

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji i służymy pomocą

Zespół DermaBell 💛💛💛


Regulamin nabywania i realizacji bonów /voucherow upominkowych:

Definicje: bon upominkowy/voucher, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta gabinetu, zwanego dalej Zamawiającym, dla siebie lub osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. Gabinet –Dermabell, w której nabywany i realizowany jest Bon.

Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu Gabinetu, bądź osobiście w Gabinecie.

Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być przedłużona (opcja dostępna wyłącznie podczas składania zamówienia, nie obowiązuje po odbiorze lub wysyłce Bonu).

Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.

W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów jest niższa niż wartość Bonu, Gabinet nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.

W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.

Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.

Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Gabinecie.

Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.

Bon może zostać zrealizowany wyłącznie w Gabinecie Dermabell

Bon może być wykorzystany do zapłaty za preparaty i/lub usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową lub sms (adres email znajduje się w zakładce Kontakt) zarezerwowanej wizyty minimum 2 dni przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa "Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł)

W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje wlasciciel Gabinetu.

Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.

Ochrona danych osobowych:

o Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji  wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Bonów i realizacji Usług.

o Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (zakup Bonu).

o Administratorem danych osobowych jest Gabinet - sprzedawca, którego dane znajdują się w

zakładce „kontakt” niniejszej strony internetowej.

o Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

o Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

o Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niezbędnych danych osobowych i adresowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

Mezoterapia igłowa 300 zł 

Kwas hialuronowy nieusieciowany 1ml

Karboksyterapia-terapia CO2.     -50%

Laser Frakcyjny CO2.  -50%

HIFU Ulthera.  -50%